KUNSTROUTE KRALINGEN  7 & 8 oktober 2017

Blauw de lokaties die geopend zijn tijdens de Kralingse kunstroute op 7 & 8 Oktober

01  Alliantie Middelpunt Weteringstraat 328 Peter Martens 7/8 oktober van 12-18 uur
02  Atelier Bernarda Roelofs Oostmaaslaan 35-b Lida Houkes, Bernarda Roelofs edelsmid 7/8 oktober van 12-18 uur
03  Atelier Camille et Auguste Oudedijk 209-a Nobert Hugenholtz 7/8 oktober van 12-18 uur
04  Atelier Djon Louis Voorschoterlaan 135 Djon Louis 7/8 oktober van 12-18 uur
05  Atelier Jessica van de Ven Oudedijk 7 Jessica van de Ven, Gerie-Janne van Dinter 7/8 oktober van 12-18 uur
06  Atelier Manuel Kneepkens Voorschoterlaan 137 Manuel Kneepkens 7/8 oktober van 12-18 uur
07  Atelier Marita Beukers Lambertusstraat 170-b Marita Beukers, Yvon Koopman, Maaike van Vugt sieraden 7/8 oktober van 12-18 uur
08  Atelier Miedema Waterloostraat 192-b Clara Miedema 7/8 oktober van 12-18 uur
09  Atelier Thea van Doorn Avenue Concordia 64 Thea van Doorn 7/8 oktober van 12-18 uur
10  Atelier Willem van Hest Annastraat 10 Willem van Hest, José Ras, Leida de Nobel, Wouter Julien van den Haak, N.N., Francisca Henneman 7/8 oktober van 12-18 uur
11  Ateliergebouw Lambertusstraat 104 Sasha Zuidam, Jan Wagner, Bert Mulder, Jacqueline Specken, Els Mulder, Marijn de Jong, Fiet de Vijsel 7/8 oktober van 12-18 uur
13  Arte Concordia Avenue Concordia Juan Beladrich, Willem Besselink, Anna Bondt, Ellen Boersma, Iris Bouwmeester, Paul Cox, Jessica van Deursen, Rolf Engelen, Albert Kliest, Robin Kolleman, Maurice Meewisse, Tanja Smeets, Josua Wechsler 7/8 oktober van 12-18 uur
14  Bavokring t.o. Gashouderstraat 9 Expositie Kinderkunst, Madame Jeanette 7/8 oktober van 12-18 uur
15  BB Atelier Laan van Weltevreden 15 Bregje van den Berg, Bernarda Roelofs edelsmid 7/8 oktober van 12-18 uur
16  Bello & Buono Vlietlaan 44-b Marcel Koeleman 7/8 oktober van 12-18 uur
17  Bernhard Vogt Wollefoppenstraat 69-b Bernhard Vogt 7/8 oktober van 12-18 uur
18  Bob Smit Gallery Slaak 20 Aljaz Celarc 7/8 oktober van 12-18 uur
20  Bont Frits Ruysstraat 20-a Caroline Bijvoet, Bastiaan Mol 7/8 oktober van 12-18 uur
21  Botanische Tuin Cederstraat 5 Bizhar Hamdi, Debora Fernald, Flip Kolet, Vera Harmsen 7/8 oktober van 12-18 uur
24  Buitenhuys Kralingen Louise de Collignylaan 302 Alina Smocov 7/8 oktober van 12-18 uur
25  Cezve Frits Ruysstraat 50-d Marcel Koeleman 7/8 oktober van 12-18 uur
26  CompaNanny Voorschoterlaan 73 Job Gorree, José van Hek 7/8 oktober van 12-18 uur
28  Datte & Die Lusthofstraat 72-b Alien Smid 7/8 oktober van 12-18 uur
29  De Bakkerswinkel Oostplein 223 Sylvie Overheul 7/8 oktober van 12-18 uur
31  De Nieuwe Plantage Weteringstraat 225 Beeldentuin & Plus Parade Festival 7/8 oktober van 12-18 uur
32  De Steek Lusthofstraat 2-a Ad Vermeer 7/8 oktober van 12-18 uur
33  Deelen Art Admiraliteitskade 90 Lia Laimbock, Paul Cupido 7/8 oktober van 12-18 uur
35  Fleurs Depot IJsclubstraat 13-b Jole, Louky Scheltema, Willem van Hest 7/8 oktober van 12-18 uur
36  Galerie Kralingen Gashouderstraat 9 Overzichtstentoonstelling, Dik Vuik, Ruben de Jong, Marja Tholenaars 7/8 oktober van 12-18 uur
37  Hofje Gerrit de Koker tuin-ingang Taborstraat Beeldentuin: Jacqueline Specken, Yvon Koopman, Els Bleijenberg, Leida de Nobel, Marcel Koeleman 7/8 oktober van 12-18 uur
40  Huiskamerexpositie Jeruzalemstraat 22-a Wouter van Kelle, Donald Schenkel 7/8 oktober van 12-18 uur
41  Inekekunst Snelfilterweg 270 Wilma Blanken, Lia ter Haar, Soula van Hacht, Anke Hartman, Yvonne Higler, Silvia de Hoop, Leah Houweling, Otte Jacob, Francien Kroon, Huub van Meel, Elly Mols, Renata Nikolic, Teresa Oseurska, Hanny Rennen, Mieke Ruitenga, Ellen Paaimans, Liane Salazar, Riet Schuurbiers, Jacqueline Smits, Ank Snabel, Hermanze Steenbergen, Joop Steenbreker, Els Toen, Edith van Zuijen, Fia van Zijl, J.M. Douma, Duc van Niekerk 7/8 oktober van 12-18 uur
42  Jordy’s Vlietlaan 52 Jack de Deugd 7/8 oktober van 12-18 uur
43  Katinka Tromp Photostudio Oostzeedijk 232 Katinka Tromp Photography 7/8 oktober van 12-18 uur
44  Lijstenmakerij Pergamon Waterloostraat 174-d Gary Wing 7/8 oktober van 12-18 uur
45  Lokanta Waterloostraat 148-a Andie Wieringa 7/8 oktober van 12-18 uur
46  Lusthofkwartier Lusthofstraat 59 fotografie overzichtstexpositie: Einar Been, Marita Beukers, Michiel Boelaarts, Winish Chedi, Debora Fernald, Lida Houkes, Marcel Koeleman, Katinka Tromp en Bea Wolf. 7/8 oktober van 12-18 uur
47  Mazesteyn Watertorenweg 3 Expositie Plus Parade Festival 7/8 oktober van 12-18 uur
49  Mevrouwjansen Nazarethstraat 2-c Loréne Bourguignon, mevrouwjansen 7/8 oktober van 12-18 uur
50  Mieke Krediet Plantageweg 18 Mieke Krediet 7/8 oktober van 12-18 uur
52  Oostelijk Zwembad Gerdesiaweg 480 POOL – Badgasten II 7/8 oktober van 12-18 uur
53  Oostmolensteyn Oostplein 250-400 Expositie Plus Parade Festival 7/8 oktober van 12-18 uur
54  Parochiehuis st.Lambertus Beneden Oostzeedijk 5 Margriet Wehrmeijer & haar cursisten: Els van Everdingen, Monique Guichard,  Henriette Jung, Monique Raats, Elly van der Rijst, Jan Roeloff, Hadi Sutedja,  Marlies Trimbos, Janus ten Berg, Janneke Versluis. alleen op zaterdag 7 oktober van 12-18 uur geopend
56  Postkantoor (DOEN) Avenue Concordia 30 Dertien deelnemers, zie Arte Concordia 7/8 oktober van 12-18 uur
57  Pro Rege Oudedijk 113 Antoinette MH Brandenburg, Els Bleijenberg/Uniek Keramiek, Els van Teeffelen, Lara Muradjan, Michalina Malolepsza, Nellie Ravensbergen, Thea Sabelis, Tineke Noordzij, Jan Senhorst 7/8 oktober van 12-18 uur
58  Robin Bussemaker Gerdesiaweg 231 Robin Bussemaker 7/8 oktober van 12-18 uur
60  Trompenburg Honingerdijk 86 Lidwien Kusters 7/8 oktober van 12-18 uur
61  Van ’t Hart autoverhuur Kortekade 82-96 Bea Wolf 7/8 oktober van 12-18 uur