Lokaties 2017 Kunstroute Kralingen Crooswijk

Dit jaar vindt de elfde editie plaats van de Kunstroute Kralingen-Crooswijk, een bijzonder kunst- en cultuurevenement en één van de grootste kunstroutes in Rotterdam.

Op meer dan vijftig locaties is werk te zien van ruim honderd kunstenaars en culturele ondernemers. Daarnaast is deze kunstroute niet alleen een atelierroute, maar ook een levendig evenement voor zowel bewoners als bezoekers. Op straat vinden manifestaties plaats met muziek, dichters, pop-up presentaties en wandelroutes. Onder de vele hoogtepunten zijn dit jaar het slotweekend van de beeldenmanifestatie Arte Concordia, het Plus Parade Festival voor ouderen in Kralingen-Crooswijk, een festival aan de Linker Rottekade en nieuwe spannende locaties zoals de oude gewelven aan de Admiraliteitskade en de net begonnen Brouwerij Crooswyck.

Al met al is dit een evenement dat je niet mag missen!

Vrijdag 6 oktober, vanaf 17.00 uur Opening in Galerie Kralingen
Zaterdag 7 en zondag 8 oktober, 12.00-18.00 Kunstroute Kralingen
Maandag 9 t/m vrijdag 13 oktober Plus Parade Festival
Zaterdag 14 en zondag 15 oktober, 12.00-18.00 Kunstroute Crooswijk

toelichting:
klik op icoon voor toelichting + foto’s
klik op +/- om te vergroten/verkleinen

 

KUNSTROUTE KRALINGEN  7 & 8 oktober 2017

01  Alliantie Middelpunt
Weteringstraat 328
Rotterdam
Peter Martens
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
02  Atelier Bernarda Roelofs
Oostmaaslaan 35-b
Rotterdam
Lida Houkes, Bernarda Roelofs edelsmid
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
03  Atelier Camille et Auguste   
Oudedijk 209-a
Rotterdam
Nobert Hugenholtz
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
04  Atelier Djon Louis
Voorschoterlaan 135
Rotterdam
Djon Louis
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
05  Atelier Jessica van de Ven
Oudedijk 7
Rotterdam
Jessica van de Ven, Gerie-Janne van Dinter
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
06  Atelier Manuel Kneepkens 
Voorschoterlaan 137
Rotterdam
Manuel Kneepkens
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
07  Atelier Marita Beukers
Lambertusstraat 170-b
Rotterdam
Marita Beukers, Yvon Koopman, Maaike van Vugt sieraden
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
08  Atelier Miedema
Waterloostraat 192-b
Rotterdam
Clara Miedema
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
09  Atelier Thea van Doorn
Avenue Concordia 64
Rotterdam
Thea van Doorn
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
10  Atelier Willem van Hest
Annastraat 10
Rotterdam
Willem van Hest, José Ras, Leida de Nobel, Wouter Julien van den Haak, N.N., Francisca Henneman
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
11  Ateliergebouw
Lambertusstraat 104
Rotterdam
Sasha Zuidam, Jan Wagner, Bert Mulder, Jacqueline Specken, Els Mulder, Marijn de Jong, Fiet de Vijsel
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
13  Arte Concordia
Avenue Concordia
Rotterdam
Juan Beladrich, Willem Besselink, Anna Bondt, Ellen Boersma, Iris Bouwmeester, Paul Cox, Jessica van Deursen, Rolf Engelen, Albert Kliest, Robin Kolleman, Maurice Meewisse, Tanja Smeets, Josua Wechsler
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
14  Bavokring
t.o. Gashouderstraat 9
Rotterdam
Expositie Kinderkunst, Madame Jeanette
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
15  BB Atelier
Laan van Weltevreden 15
Rotterdam
Bregje van den Berg, Bernarda Roelofs edelsmid
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
16  Bello & Buono
Vlietlaan 44-b
Rotterdam
Marcel Koeleman
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
17  Bernhard Vogt
Wollefoppenstraat 69-b
Rotterdam
Bernhard Vogt
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
18  Bob Smit Gallery
Slaak 20
Rotterdam
Aljaz Celarc
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
20  Bont
Frits Ruysstraat 20-a
Rotterdam
Caroline Bijvoet, Bastiaan Mol
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
21  Botanische Tuin
Cederstraat 5
Rotterdam
Bizhar Hamdi, Debora Fernald, Flip Kolet, Vera Harmsen
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
24  Buitenhuys Kralingen
Louise de Collignylaan 302
Rotterdam
Alina Smocov
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
25  Cezve
Frits Ruysstraat 50-d
Rotterdam
Marcel Koeleman
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
26  CompaNanny
Voorschoterlaan 73
Rotterdam
Job Gorree, José van Hek
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
28  Datte & Die
Lusthofstraat 72-b
Rotterdam
Alien Smid
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
29  De Bakkerswinkel
Oostplein 223
Rotterdam
Sylvie Overheul
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
31  De Nieuwe Plantage
Weteringstraat 225
Rotterdam
Beeldentuin & Plus Parade Festival
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
32  De Steek
Lusthofstraat 2-a
Rotterdam
Ad Vermeer
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
33  Deelen Art
Admiraliteitskade 90
Rotterdam
Lia Laimbock, Paul Cupido
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
35  Fleurs Depot
IJsclubstraat 13-b
Rotterdam
Jole, Louky Scheltema, Willem van Hest
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
36  Galerie Kralingen
Gashouderstraat 9
Rotterdam
Overzichtstentoonstelling, Dik Vuik, Ruben de Jong, Marja Tholenaars
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
37  Hofje Gerrit de Koker
tuin-ingang Taborstraat
Rotterdam
Beeldentuin: Jacqueline Specken, Yvon Koopman, Els Bleijenberg, Leida de Nobel, Marcel Koeleman
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
40  Huiskamerexpositie
Jeruzalemstraat 22-a
Rotterdam
Wouter van Kelle, Donald Schenkel
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
41  Inekekunst
Snelfilterweg 270
Rotterdam
Wilma Blanken, Lia ter Haar, Soula van Hacht, Anke Hartman, Yvonne Higler, Silvia de Hoop, Leah Houweling, Otte Jacob, Francien Kroon, Huub van Meel, Elly Mols, Renata Nikolic, Teresa Oseurska, Hanny Rennen, Mieke Ruitenga, Ellen Paaimans, Liane Salazar, Riet Schuurbiers, Jacqueline Smits, Ank Snabel, Hermanze Steenbergen, Joop Steenbreker, Els Toen, Edith van Zuijen, Fia van Zijl, J.M. Douma, Duc van Niekerk
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
42  Jordy’s
Vlietlaan 52
Rotterdam
Jack de Deugd
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
43  Katinka Tromp Photostudio   
Oostzeedijk 232
Rotterdam
Katinka Tromp Photography
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
44  Lijstenmakerij Pergamon
Waterloostraat 174-d
Rotterdam
Gary Wing
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
45  Lokanta
Waterloostraat 148-a
Rotterdam
Andie Wieringa
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
46  Lusthofkwartier
Lusthofstraat 59
Rotterdam
fotografie overzichtstexpositie: Einar Been, Marita Beukers, Michiel Boelaarts, Winish Chedi, Debora Fernald, Lida Houkes, Marcel Koeleman, Katinka Tromp en Bea Wolf.
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
47  Mazesteyn
Watertorenweg 3
Rotterdam
Expositie Plus Parade Festival
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
49  Mevrouwjansen
Nazarethstraat 2-c
Rotterdam
Loréne Bourguignon, mevrouwjansen
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
50  Mieke Krediet
Plantageweg 18
Rotterdam
Mieke Krediet
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
52  Oostelijk Zwembad
Gerdesiaweg 480
Rotterdam
POOL – Badgasten II
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
53  Oostmolensteyn
Oostplein 250-400
Rotterdam
Expositie Plus Parade Festival
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
54  Parochiehuis st.Lambertus 
Beneden Oostzeedijk 5
Rotterdam
Margriet Wehrmeijer & haar cursisten: Els van Everdingen, Monique Guichard,  Henriette Jung, Monique Raats, Elly van der Rijst, Jan Roeloff, Hadi Sutedja,  Marlies Trimbos, Janus ten Berg, Janneke Versluis.
Kralingen
alleen op zaterdag 7 oktober van 12-18 uur geopend
56  Postkantoor (DOEN)
Avenue Concordia 30
Rotterdam
Dertien deelnemers, zie Arte Concordia
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
57  Pro Rege
Oudedijk 113
Rotterdam
Antoinette MH Brandenburg, Els Bleijenberg/Uniek Keramiek, Els van Teeffelen, Lara Muradjan, Michalina Malolepsza, Nellie Ravensbergen, Thea Sabelis, Tineke Noordzij, Jan Senhorst
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
58  Robin Bussemaker
Gerdesiaweg 231
Rotterdam
Robin Bussemaker
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
60  Trompenburg
Honingerdijk 86
Rotterdam
Lidwien Kusters
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur
61  Van ’t Hart autoverhuur
Kortekade 82-96
Rotterdam
Bea Wolf
Kralingen
7/8 oktober van 12-18 uur

KUNSTROUTE CROOSWIJK  14 & 15 oktober 2017

12  Ateliergebouw Crooswijk
Pootstraat 43
Rotterdam
Vera Whistler/Witleer, Machteld Wijlacker, Tom Waakop Reijers, Angelo Evelyn, Danny van Walsum, Ineke Hekking, Dina Vos, Montebasso
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
19  Boksschool Van ‘t Hof
Slachthuiskade 39
Rotterdam
Debora Fernald
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
22  Brazzo
Boezemstraat 188
Rotterdam
Sylvie Overheul
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
23  Brouwerij Crooswijk
Linker Rottekade 5-a
Rotterdam
Rutger van der Voort, Lennart van Nieuwenhuizen
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
27  Croos
Exercitiestraat 2
Rotterdam
Rewriters: Tymon (MeLikePainting), Mr. JUNE, The Bushwick Collective, Ready2Rumbl, Nina Valkhoff, Thor (CFH/Lastplak), Rul3rs, Nuno Viegas
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
30  De Nieuwe Branding
Isaäc Hubertstraat 153
Rotterdam
Michiel Boelaarts, Willem van Hest, Marcel Koeleman, Sylvie Overheul, Louky Scheltema, Diet van Velzel
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
34  Europoort gewelven
Admiraliteitskade 96
Rotterdam
Elise Marcus, Kayleigh Smetsers, Barbara Boers, Romina A. Ciaffi, Pip Passchier
Crooswijk
Donderdag 12 oktober: 17.00 – 19.00 uur (opening) Vrijdag 13 oktober: 10.00 – 21.00 uur
Zaterdag 14 oktober: 10.00 – 17.00 uur
38  Hoppesteyn
Boezemsingel
Rotterdam
Plus Parade Festival,Toke Mes-Lebree,
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
39  Hotspot Hutspot
Goudse Rijweg 651-a
Rotterdam
Marcel Koeleman
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
48  MeLikePainting galerie
Schuttersweg 113
Rotterdam
Tymon Ferenc de Laat alias MeLikePainting, Nuno Viegas , Daniel Grita
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
51  Nivon
Dirk Smitsstraat 76
Rotterdam
Jan Drenth met cursisten (zie pg 12), Anja Goedendorp, Stefan Zoutewelle
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
55  Plezierrivier De Rotte
Kerkhoflaan 145
Rotterdam
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
59  Rubroek
Crooswijksekade 15
Rotterdam
Expositie Plus Parade Festival
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur
62  Winkel nr 13
Linker Rottekade 13
Rotterdam
Sira Minetti, design meubels
Crooswijk
14/15 oktober van 12-18 uur