Locaties met niet ingeschreven deelnemers 10e  Kunstroute Kralingen-Crooswijk

Erasmus Universiteit Rotterdam, Burgemeester Oudlaan 50
Erasmus Gallery AB-57: Co Westerik (www.westerik.nl), Hannes Postma (www.hannespostma.net), Dick Cassée , Henk Visch (www.henkvisch.nl), Hans Andringa, Lucebert

Faculty Club in het Tinbergen Building – Ton Molendijk – foto’s

Etalage Vlietlaan 16
Laura Van Den Enden (www.galleryRR.nl)

Watertorenschool, Snelfilterweg 270
Jacqueline Smits, Anke Hartman, Riet Schuurbiers, Francien Kroon, Ank Snabel, Joke Brouwer, Ellen Paaimans, Fia van Zijl, Silvia de Hoop, Astrid Mink, Leah Houweling, Lianne Salazar, Elly den Breejen, Elly Mols, Huub van Meel,

Hermanze Steenbergen, Lien Punt (90 jaar!), Yvonne Higler, Lia ter Haar, Mieke Ruitenga, Hanna Stoffels, Cynthia Bruinhart, Betty Postmus, Joop Steenbreker, Günül Taban

Atelier Willem van Hest, Annastraat 10
Simone van Maurik (BIGontwerpt)

Lijstenmakerij Pergamon, Waterloostraat 174 d
Ludy Langerveld

Nivon, Dirk Smitsstraat 76
Gezines Essing, Gerda van Grevenbroek, Winnifred van Grevenbroek, Mini Jongeneel, Hans Leer, Annie van der Meijden, Ellen Poot, Ingrid Schell, Carla Vis – schilderijen

Atelier Nico, Schuttersweg 115
Tymon Ferenc de Laat

MeLikePainting studio/galerie, Schuttersweg 113
Nuno Viegas , Ferenc de Laat en Lotta Ros

Massage Praktijk Nathalie Olsthoorn, Lambertusstraat 183                                  Carolina van Gorcum

Trompenburg Tuinen & Arboretum, Honingerdijk 86
Marijke Teeuw,

Bob Smit Gallery, Slaak 20
Serge Game (www.sergegame.com), ‘A Motley Crew’, expositie loopt door t/m 20 nov

Oostelijk Zwembad, Gerdesiaweg 480
‘POOL’, Serge Game, Paul van den Hout (www.pvdh), Petra Laaper (www.petralaaper.com), Olaf Mooij (www.olafmooij.nl), Onno Poiesz (www.onnopoiesz.com),  Tonio de Roover (www.tonioderoover.nl), Jochem Rotteveel (jochemrotteveel.com) en Wandschappen (www.wandschappen.nl).

Deelen Art, Admiraliteitskade 90
Eli Dijkers, (www.elidijkers.com)  ‘Interrupted Dreams’, expositie loopt door t/m 5 nov

Hoogheemraadschap, Maasboulevard 123
Mia van der Burg – sculptuur (www.miavanderburg.nl)

Botanische tuin, Cederstraat 5
Bizhar Hamdi

Pniël, Oudedijk 15
Willem Nieland – schilderijen
Het Fotografen Collectief ISO2009: Harm Bergsma, Sylvia de Bres, Nico van Dalen, Astrid Kok, Ron van Riet en Jacco Roeleven
Maria Overbeeke ,Caroline Knijnenburg en Willem Nieland – foto’s

Hoppesteyn, Boezemsingel 100
Helmuth Tjemmes –foto’s

Hofje van Gerrit de Koker, Hermonlaan 57
Johanna Opaċić, Wil Snikkers, Sisca de Jong, Hanny Kooistra, Pietertje Groen, Rinia Silvin, Andrea van Heijgen, Betty Bruggling – viltwerken

De Nieuwe Plantage, Weteringstraat 225
Willem Nieland – schilderijen

Honingerdijk 61 a
Nana Pearl, sieraden (www.nanapearl.nl)

Ateliergebouw, Lambertusstraat 104
Gasten: Marijn de Jong – foto’s (www.marijndejong.nl), CorFreetje Meijer –sculptuur (www.freetjemeijer.nl),
Sophia de Vries – sculptuur (www.sophiadevries.nl)

Workshop- en curususbegeleiders:
Rudolf Steiner College, Tamboerstraat 9
droge naald – Ets Marianne E. Klapwijk en Laurien Boers.
gedichten-workshop  – Carla Scheepe-Belksma
Basisschool Bavokring, Willem Ruyslaan 17
Madame Jeanette – KinderKunstRoute-hotspot
Debora Fernald
graffiti – Sandra Neef

De Nieuwe Plantage, Weteringstraat 225
textiel bewerken – Eli den Hartog en Judith Böhmer

Mazesteyn, Watertorenweg 3
mozaiëk- Monica van Vuur en Vlam

Pompgebouw De Esch, Rijnwaterstraat 7-23
boetseren – Kees Buckens

Hofje van Gerrit de Koker, Hermonlaan 57
schilderen – Nelleke Spaan
viltwerk – Mirjam Peeters: Johanna Opaċić, Wil Snikkers, Sisca de Jong, Hanny Kooistra, Pietertje Groen, Rinia Silvin, Andrea van Heijgen, Betty Bruggling
gedichten – Carla Scheepe

Pniël, Oudedijk 15
papierkunst – Tonny van der Linden;

Nivon, Dirk Smitsstraat 76
Schilderen – Jan Drenth

Watertorenschool, Snelfilterweg 270
Inekekunst